Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó oldal, ahol király sminkeke...

Jó oldal, ahol király sminkeket és frizurákat lehet letölteni a sims 2höz?

Figyelt kérdés
a sims2.com-on kívül
2011. dec. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


de ha beírnád a keresőbe, több oldalt is találhatsz! :)

Amúgy úgy keresd hogy "sims 2 mesh" :) Jó játékot!

2011. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)) mert eddig a sims2.com-ról töltöttem le, de most egyszerűen nem tudok belépni! pedig jól írom be a jelszót és felhasználó nevet is... a regisztráláni meg nem tudok, mert azt írja ki, hogy page not found...
2011. dec. 29. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ott még nem voltam, viszont ha elég kitartóan keresel mindenféle érdekességet találhatsz. :D Van, akinek ez a hobbija! :)

Frizurák, bútorok, ruhák... Minden, mi szem szájnak ingere. :D


Amúgy van egy progi, amivel te magad készíthetsz mesh és rá textúrát, bár én nem voltam benne túl ügyes, de lehet neked sikerül. Bár a nevét nem tudom.. ^^"

2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)) érdekes, de szerintem én sem lennék benne túl jó :P ahhoz kicsit türelmetlen vagyok :D
2011. dec. 29. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló okok miatt nem működött túl sokáig a dolog. :P Még jó, hogy azért van, akinek van hozzá türelme. :D Így neki is jó, nekünk is jó! :D
2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen:D viszont nálam a peggyzone nem működik :S ha a letöltésekre kattintok, nem jön be semmi...
2012. jan. 1. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
:O Ó tényleg :O Várj megnézem én is, hátha ketten többre megyünk! ;) :D
2012. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nála sem működik. :O Mondjuk én legalább 2 éve voltam fent... hmm... nem tudom mi lehet. :/ Később újra meg kell próbálni.. :)


Addig is keresgélj itt, ez sem rossz:D

[link]

2012. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!