Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékban nem jelenik...

Sims 3 játékban nem jelenik meg az ablak amibe a kódokat lehet írni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába lenyomom a billentyűket nem jön elő. (Ctrl + Shift + C)

Netről lett letöltve a játék, szóval nem eredeti. Windows van a gépemen.

Nagyon kéne a segítség!!


2011. dec. 28. 17:26
 1/5 anonim válasza:
Én ma toltottem le a Sims 3-at és rendesen mukodik. CTRL+SHIFT+C billentyu kombinációt egyszerre kell lenyomni ,jah és nem a bal shift-et ,hanem a jobbot :) remélem sikerul
2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem mikor a Motherlode kódot kell beírni én ezt a a kombinációt használompróbáld ki ctrl+a jobboldalon a shift+A billenytű+B billentyű+ C billentyű kicsit nehéz lenyomni de működik lehet időnként fotózni fog de akko r csinált ujta előszőr a ctrl+ shift et nyomd egyszerre utánna az ABC egyszerre
2011. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így se jó :( Csak forog.

De ezt olvastam a neten :

"Ha a cheat ablak nem jön elő a ctrl+shift+c billentyűk lenyomására, annak valószínűleg az az oka, hogy egy másik programhoz (pl. CursorXP, HyperSnap DX) van hozzárendelve ez a billentyűkombináció. Megoldás, hogy a hibát okozó programot átállítod más kombinációra"

2011. dec. 29. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csalj

1. válaszolóhoz: Leírnád, hogy telepítetted fel? Nekem nem megy. Írtam már ki kérdést is erről.

2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már feltettem, én nem csalok
2012. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!