Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc GTA játékod?

Melyik a kedvenc GTA játékod?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 22:51
1 2 3
 11/25 Dzsugaswily ***** válasza:
51%
Ez igyvan!
2011. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
84%
San Andreas, eddig szinte csak azzal játszottam
2011. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

1.Vice City-a 80as évek hangulata engem nagyon megfogott:)

2.San Andreas-90 es évek bandaháborui-nem rossz:)

3.The Ballad of Gay tony-kissé vice city new yorkra építve:D

2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%

A gta3 és a gta vice city holtversenyben. Különbség:

a gta3 végére az egész város engem akar megölni, míg a vice city végére mindenki a csicskásom lesz. Mindkettő variáció hangulatos úgyhogy nem tudok dönteni. GTA SA-val játszottam egy ideig és...fú az a játék borzalom! A GTA4 meg sosem volt meg úgyhogy ez a kettő.

2012. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
Hát a legjobb mindenképpn az 1 . : a : Gta Vice City . és utána meg a 2 . : a : Gta San Andreas . És szerintem a legrosszabb a Gta III . :D:D .
2012. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Vice City :)
2012. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a GTA - San Andreas és persze a GTA - Vice City, mert mind a kettőnek jó grafikája van, és jó küldetésem története. De ha a lehetőségeket nézzük, akkor a San Andreas jobb....
2012. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a GTA - San Andreas és persze a GTA - Vice City, mert mind a kettőnek jó grafikája van, és jó küldetése, története. De ha a lehetőségeket nézzük, akkor a San Andreas jobb....
2012. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
A gta vice city.
2012. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább úgy válaszolnám meg hoyg az összes eddigik kijátszott GTA-t teszem rangsorba 1: Mindenképpen a nég eszméletlenül kidolgozott történet, + isten graf 2: San Andreas a 4-hez hasonlóan kidolgozott briliáns történet, csak a 4 csak a jobb grafja miatt az első. 3: Vice City, a legjobb életérzésű játék a világon. 4: a 3, mivel egy kisemmizet tag lelkiismeretlen bosszújának vagyonk tanúi, ami egyszerűen szinte már beteges. 5. helyre állítanám az egyes részekhez készült melléktörténeteket, nem feltétlenül azért, mert gyengébbre sikeredtek volna, hanem mert mégiscsak másodrangúak az alapsztorihoz képest, azaz LCS,VCS, EFLC (ez mondjuk történetileg hihetetlen jó, de mégsem ez a GTA 4, csak kiegészítés a sztorihoz). 6. helyen vannak a korábbi részek, (1,2, London) de csakis a történet hiánya miatt.
2012. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!