Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen korban játszanál...

Milyen korban játszanál szívesen stratégiai játékot, és ha tehetnél bele valami uj játékelemet, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jelen tökéletesen megfelel. Az lenne az igazi, ha összefognák néhány kedvencem pozitívumait.


-Például a hidegháborútól a jelenig játszódna a meghatározó nagyhatalmakkal.

(Szovjetunió, USA, EU, Kína, Arab Liga)


-Mindegyik oldal más korszakban lenne erősebb, illetve lennének területek, ahol dominálna. (Szovjetek a nukleáris technikában, USA a légierőben...)


-A hadsereg bővítését több nyersanyag bányászásával lehetne bővíteni (vas, olaj, uránium, pénz, energia). A pénzt értelemszerűen a városok gazdasága nyújtaná. Az energiát természetesen erőművek.


-A nyersanyagokhoz tárolókat és feldolgozókat kell fenntartani, melyek megsemmisítése csökkentené a szenvedő fél készleteit.


-Volna egy egységlimit, ami függ az ellenőrzött terület nagyságától, és kihasználtságától. Például az ellenőrzött területen városokat lehetne létrehozni és menedzselni, és a lélekszámtól függne a limit.


-Volna egy jól fejlett technológia fa, amelyen a hidegháború eleji fegyverektől fejleszthetnénk a mai kor csúcstechnikájáig. És be lehetne állítani, hogy a kész fejlesztések közül mi lehet gyártásban. A régieket ki lehet vonni, vagy akár benntartani, az újakat be lehet vezetni.


-A fejlesztésekhez pénz, az építkezésekhez és gyártáshoz pénz és a jellemző nyersanyag volna szükséges.


-A városok épületeit a gyalogsággal el lehetne foglalni a civil épületeket.


-Nem lennének védhetetlen szuperfegyverek.


-A térképek hatalmasok lennének.


-Lehetne a szövetségesek között nyersanyagot és technológiát adni, venni, ajándékozni, szövetségeket kötni és felbontani.


-Az erőművek sok energiát szolgáltatnának, működésük során folyamatosan fogyasztanák a rájuk jellemző fűtőanyagot (olaj, uránium) így azok folyamatos ellátását biztosítani kell. (elegendő bánya és feldolgozó)


Tehát, mint látható, sok dologra kellene egyszerre figyelni, eléggé réteg RTS volna.

2011. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Eggyet értek az úgy pont tökéletes lenne.

Csak azon javítanék hogy a korszakok között nem kéne külömbségnek lennie. Csak a légierő,atom technológia... terén. A fegyverekben.

2011. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes lene

de en job szeretem a age of empires féle tömeg rts eket jó unalmasak már:D de legaláb egyszerü

meg régebi korokat

de pl. Rise of Legeds az egy jó gondolat volt

varázslat teknika régi korok egyben...

csak még se volt elég jó:p

most gondolj bele az amit leirt mind szép és jó de ekora fejlesztésbe fogni és ha anak bukás lesz a vége... nincs elég keret, nehézségekbe ütközöl stb...

meg nemtudom én nagyon nem szeretem a világháborús rts eket

vagy jövöbe vagy múltba játszodjon mármint vh k elöt

de ezekszerint sokan szerethetik

fps ekbe való szerintem a világháboruk inkáb

persze rts is kel... de ha megnézed szerintem dunátlehet rekeszteni vh rts ekel és hát nagy sikerek letek?

inkáb valaki sim city következö részén gondolkozon ha már a réteges sok mindenre figyelös játékoknál tartunk

2012. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és rise of legends melet megemlitem az rpg vel kevert rts eket azok is nagyon tetszenek

föleg ha nagyon kidolgozot és pl skyrim beli nézetbe betudsz váltani és ugy viszed föhöst:p

közbe kiléphetsz alakulaţokat irányitani majd visza és harcolsz köztük:p

volt ilyen empire earth féle probálkozás is hajón is lehetet mászkálni pl csaták közben

dev ot vanak azok a spelforce meg ilyenek...

2012. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!