Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Párom és én külön egy...

Ha a Párom és én külön egy szerveren akarunk játszani (multi playeren) a Minecraft-ban, akkor nekünk is be kell fizetni a havi X összeget a Minecraft oldalán? Vagy valami más módja nincs, hogy egy külön szervert alapítsunk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kis Google keresés és máris rájöttél volna a válaszra. :)

Az X összeget nem a Minecraft honlapján szokták befizetni, hanem a szolgáltatónál. Ez viszont főképp nagyobb szervereken jó, hogy ne lageljen a szerver.

Magára a kérdésre a válasz:

De lehet úgy is szervert alapítani, hogy nem fizetsz be pénzt. Van egy erre kitalált program, a Hamachi. Az a lényege, hogy letöltöd, feltelepíted és amikor elindítod, kapsz egy IP-t. Ez az IP lesz a szerver IP-je. Ilyenkor létre kell hoznod egy szobát is (ennek adhatsz jelszót meg nevet [előbbit nem muszáj]). Ebbe a szobába kell belépnie annak aki akar játszani a szerveren. Természetesen még a szervert is meg kell csinálni.

Itt egy videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=D6mm0aBvQ-M

Ez a videó a Bukkit szervert mutatja be, de van másik is.

2011. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mire megkaptam a válaszod, addigra már sikerült megoldanunk a szervert. Most viszont az érdekelne, hogy szeretnénk ezt a pályát is megtartani, de szeretnénk még egy pályát kezdeni. Hogyan tudnánk ezt megoldani?
2012. jan. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!