Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki WOW-hoz kódot szerezni?

Ewereszt kérdése:

Valaki WOW-hoz kódot szerezni?

Figyelt kérdés
vagy valami ilyesmi. letöltöttem és felpatcheltem 4.3-ra (cataclysm) jó minden, és lépnék be és azt írja hogy vagy nem jó a bejelentkezés (esélytelen) vagy nem csatoltam a játékot az accountomhoz. felmentem és vagy tudom a jelszót (megint csak esélytelen) vagy meg kell vásárolnom. valaki nem tudna nekem segíteni hogyan oldjam meg ezt a problémát?
2011. dec. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha törtön akarsz játszani akkor a tört szerveren kell regisztrálnod és a WoW-ban már nem emlékszek hol,át kell irnod a szerver címet ahova csatlakozik a tört szerver címére.Viszont ha túl patcheled akkor nem fog működni.Minden tört szerverre meg van hogy melyik patch-t kell használni.Ha újabbat vagy régebbit raksz fel,akkor nem fogsz tudni belépni.


Ha eredetin akarsz játszani,akkor regisztrálnod kell a battle.net oldalon a Free to Play verzióra vagy ha már egisztráltál akkor csatolnod kell a Fre to Play verziót az accountodhoz és lvl20-ig ingyen játszhatsz utána ha magasabb szintre akarsz kerülni meg kell venned a játékot és havi díjat kell fizetned.


Ha megvetted a játékot akkor az aktiváló kulccsal aktiválnod kell az accountodra a WoW-ot.Máshogy nem lehet eredeti szerveren.Vagy megveszed vagy regisztrálsz Free to Play-re.

2011. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eredetit megkell venned ! Most téli leárazás miatt 15k a pack egybe !
2011. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!