Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám leveni a GTA 4...

Djking888 kérdése:

Hogyan tudnám leveni a GTA 4 emnek a grafikájáta második : Valaki tud nekem serial cod ot modani?

Figyelt kérdés

Szervusztok gta fan-ok szeretnék menteni a gta iv-ben de nem megy megprobáltam mr az internetes serialt azt pl:ujeek-me33j-jdes3-gew6x-f3nuv ez de nem müködik kérlek segitsetek!

Második problémám a grafik nem akarok új video kártyát meg minden csak van olyan program amiben lenteb viszi joval a grafikát de nem lesz lagolog kérleksegitsetek! :)


2011. dec. 30. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
istenem... -.-
2011. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

gondolom xbox-os a verzió. belépsz és nyomsz egy home gombot. ott create profil , és kész. menteni fog onnantól.

hagyjál a játéknak plusz 20giga helyet és normálisan fog működni.

pá bumm

2011. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
call of duty, call of duty2, call of duty 3, call of duty987... tessék, itt a seriel cod
2011. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tölts le hozzá több féle cracket a beálitásoknál meg álitsd át a dolgokat pl felbontás,textúra és egyéb
2012. jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pc-én van de azért köszi de hogyan tudnám leveni még jobban a grafikát? mert már a legalacsonaban van:)
2012. jan. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!