Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver, speciális...

Minecraft szerver, speciális módon. Hogy lehet kivitelezni?

Figyelt kérdés

Nos, arról lenne szó, hogy haverommal nyomnánk a Minecraftot online. Olyat szeretnénk, hogy csak ketten legyünk rajta, ezt meg is oldottuk. Az én gépemről fut a szerver, sokat fent is vagyok, ha nem is vagyok fent, a szerver megy, ő tud játszani. De ha én kikapcsolom a gépet, vagy a szerver, már nem tudja tolni az online elkezdett játékot. És ugye ez fordítva is igaz.

Meg lehetne-e oldani azt, hogy a szerver két gépről is fusson, ugyanazt a világot elmentve, akármelyik gépről is indult el. Valaki tudja hogy kell?


2011. dec. 31. 20:41
 1/5 anonim válasza:

mindketőtöknél legyen meg a szerver és játék után csak a mapot kűld át a társadnak

vagy havi 3000ftért rendelj magadnak szervert ami éjjel nappal megy mindig

2012. jan. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mapnak mi a neve a fájlok között, és hol található?
2012. jan. 1. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A szervered mappájában található, és az a neve, amit adtál neki. Alapvetően azt hiszem csak simán "world".
2012. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen megvan. Viszont van olyan is, hogy Nether és End. Gondolom így mind a 3 mappát át kell küldenem neki, hogy az állás megmaradjon.
2012. jan. 1. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindet. Mivel a Nether a pokol, az End pedig az Enderman-ek világa. De gondolom ez egyértelmű.
2012. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!