Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 regisztrációs kód hiba?

Sims 3 regisztrációs kód hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Értek a dologhoz, szóval ne nézzetek hülyének. Elsőnek kutakodtam az interneten, de egy ajánlott megoldás sem volt jó. A szituáció a következő:

Szeretnék játszani a Sims 3 leszáll az éj nevezetű kiegészítővel. Szépen megadom a telepítő kódot majd telepítem. A legutoljára kiadott patchet telepítettemm.

Inditanám a játékot, erre bead egy kis EA-s kis figyelmeztető ablakot, hogy: "Írd be a regisztrációs kódot, amelyet a termék kézikönyvében, a csomagoláson, az érvényesítő e-mailben vagy a játékkártyán találhatsz."


Mondom mi a fene. Életemben nem találkoztam vele, pedig egy éve játszottam a kiegészítővel, de nem adott be ilyen kis ablakot. Hát jó mondom. Újra beütöttem a telepítő kódot, majd rámentem a "Kész" gombra. Újra azt írta ki, hogy adjam meg a regisztrációs kódot. Kipróbáltam már vagy 30 kódot de egyiket sem fogadta el.

Olvastam néhány megoldás szerűséget, de egyik sem működik. Például egy felhasználó azt írta, hogy EA ilyen védelemmel látta el a játékot és ő ugy tudta elinditani, hogy az EA downloader manager-t nem telepíti és még véletlenül se inditsuk el a managert. Mondom táncsak jó lesz ez a megoldás. Természetesen nem telepítettem a managert, és kerültem is annak inditását, azonban továbbra is fennmaradt a probléma.


Esetleg valamelyikőtök nem tud megoldást javasolni?


2012. jan. 1. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel bátran az EA supportot. Esetleg írj nekik emailt. Tudnak magyarul, ne félj, és nagyon segítőkészek.
2012. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt csinálja de nem tudtam vele mit csinálni...
2012. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!