Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul magyarositássa...

Miért nem indul magyarositással a resident evil 5?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 17:23
 1/1 anonim válasza:

Ebből a mérhetetlen információhalomból amit leírtál arra következtetek, hogy nem vagy tisztában hogyan is kell telepíteni ezt a magyarosítást.

Elmondom amit egy öreg bölcstől tanultam, aki az óperenciás tengeren is túl, Bivalybasznádon lakott. Először is el kell fogj egy jedi lovagot aki elmondja, hogy hol van a csillámpónik titkos laboratóriuma, ahol gumimacikon és pokémonokon kísérleteznek. Na ide kell bejutnod (de észrevétlenül, mert ha elkapnak megerőszakolnak és kis csillámketaunikornisok születnek, akik leigázzák a világot). Itt kell megkeresned Balu kapitányt a sárkányölő pokémonmestert, akit ha legyőzöl egy párbajban, akkor megmondja a weboldal címét, ahonnan le kell töltsed a magyarosítást. Azonban a letöltésnek van egy rituáléja: Holdfogyatkozáskor kell elkezdeni és amíg be nem fejeződik a letöltés, (internet sebességtől függetlenül 36 óra) anális esőtáncot kell járni (fejállás közben feldugsz a végbeledbe egy üveg alkoholos italt és hirtelen kirántod) és közben a csillagok háborúja zenéjét kell visszafele dúdolnod. Ha ez megvan, jöhet a telepítés: Meg kell várni amíg a naprendszer bolygói egy vonalba nem kerülnek és akkor kell leszedni egy varázsgombát, ami csak ilyenkor terem. Ha ezt beadod magadnak kúp formájában, akkor már látni is fogod a telepítési útmutatót.

Hát röviden ennyi, szerintem valamelyik lépést kihagyhattad bár nem tudom, mert SEMMI INFÓT NEM ÍRTÁL!!!

2012. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!