Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak estére PC-n?

Mivel játsszak estére PC-n?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Penumbra: Black Plague
2012. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minecraft
2012. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolom horrorra gondoltál.

Doom 3 :) Az nagyon félelmetes.

2012. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem még nem sikerült megijednem doom 3 ban . Még első menetnél se pedig félős vagyok . A doom 3 egy pörgős játék ergo nem olyan ijesztő/félelmetes
2012. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem Dead Island :D Vagy hanem válassz mást innen: jatekguru.co.cc
2012. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Queasy ***** válasza:
A Doom 3-as para témát én sem értem, pedig én minden hülyeségtől megijedek, de a Doom 3-ba sosem sikerült. Ellentétben a Fear 1-ben, amit mindenki leszólt, hogy egyáltalán nem parás. Hát... vannak benne durva jelenetek na. :D
2012. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
AvP :3
2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A Doom 3-as para témát én sem értem, pedig én minden hülyeségtől megijedek, de a Doom 3-ba sosem sikerült. Ellentétben a Fear 1-ben, amit mindenki leszólt, hogy egyáltalán nem parás. Hát... vannak benne durva jelenetek na. :D"


xD ez érdekes, én úgy voltam a fear mind 3 részével, hogy nem volt benne semmi félelmetes. A fear egyik részében sem sehol nem ijedtem meg. Egyébként meg simán 16+-osnak tenném be a feart, semmi köze a horrorhoz.

A doom 3-ban rengeteg olyan rész volt, ahol egy kicsit leblokkoltam.

2012. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja a Doom 3 ba én is leblokkoltam minden töltési képernyőnél egyszerűen nem bírtam tovább lépni bárhogy is próbálkoztam . Egyébként én is keményebbnek találtam a feart sőt sok ismerősöm is szóval annak idején mikor néztem a gamestart nagyon furcsáltam
2012. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amnesia ;)
2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!