Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltűnt a Sims 3 -ban az egyik...

Eltűnt a Sims 3 -ban az egyik simem! Mit tegyek? (Sims 3 Szabadtéri kalandok cuccok vagyis Ultimate Bundle)

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy beléptem a játékba. A családom nem mutatott semmit, már ez gyanús volt, Belépek a sim -jeimhez, és három simem helyett csak kettő volt. A megmaradt simek kapcsolatai között ugyan megtaláltam elveszett simemet (bár a képe nem volt mutatva) , de máshol nem találom. Úgy gondoltam, hogy ha kilépek, majd vissza belépek, megkerül a sim, de én botor módon a "Mentés és kilépés" gombra nyomtam. Hát és a játék úgy mentette el, hogy már csak két simem van. A sim valahol még llétezik, mert hát a másik kettőnek megígértem, hogy "Születésnapi partit rendezni Emma (elveszett sim neve) simnek" , és e kívánságuknál nem volt kép csak egy nagy semmi. Nem tudom hogy lehetne az elveszett simet megjeleníteni! Segítsetek, kérlek!
2012. jan. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gondom,valahol felbukkant nekem a városban,de nem ismert engem,szerintem elveszett,de lehet valaki tud megoldást :)
2012. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El nem hiszed, hogy még egy eltűnt :( Megvagyok átkozva :D
2012. jan. 4. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi tartalmak szoktak bekavarni a játékba, vagy ha bekapcsolva hagytál egy csaláskódot. Nem igazán tudsz mit tenni, telepítsd újra és ne használj kódokat.
2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mennek a zöld öklöcskék :D
2012. jan. 5. 17:23
 5/6 anonim válasza:

Eltűnt Kovács István nevű illető.

Megoldás: Shift+Ctrl+C menüsorba beírni, hogy "resetSim István Kovács" (ahogy a neve szerepel).

Ekkor még nem lehet látni, viszont visszakerült a sims világba (eddig elvileg hiába küldtük akárhová is, nem tudott odamenni). Na most ha van pl autónk, akkor küldjük el vásárolni, pl könyvesboltba, beszáll az autóba, és láss csodát, mire kiszáll, újra látható. (Nekem amúgy ez a hiba akkor jött elő, amikor olyan party-t szerveztem, amire nem jött el senki). Ezzel a megoldással nem kell semmit újratelepíteni, backupolni, simán megy tovább a game. Uff én szóltam.

2012. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amúgy lehet, hogy érdemes inkább ezzel kezdeni:

resetSim *

Ugyanis más simek a városban szintén befagyhattak.

2012. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!