Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban Sky Heaven Temple...

Skyrimban Sky Heaven Temple felé tartok de van egy sárkány aki betámad és sehogyan se tudom megölni nem megy le a z élete ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj másmerre...
2012. jan. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megöltem nagy nehezen,de amúgy el is lehet előlük menekülni?
2012. jan. 4. 04:37
 3/10 anonim ***** válasza:
El. Legalábbis én már húztam nyúlcipőt amíg körözgetett a levegőben.
2012. jan. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a küldi részev szerintem

szóval ott lesz neked elment 2.?

mivel megtámad ot mindenkit nem csak téged

látod le is ölted:p

fejlödges

nem elszaladni kel hanem minél töbet leölni

késöb azon fogsz mérgelödni mërt nem jönek le hogy leölhesd öket:p mármint nem támadnak rád

nekem is nehéz volt azzal ot mert blood dragon amik erösek valamelyik meg sokal eröseb netudom hogy van ez

akik csak lásák nyilazák támadják es ezërt le megy élete

gyogyítalt se ârt ini meg egyebek

és nincs megtiltvá a futkosás ha le ment ëleted

gondolom a "valóságban" se egy csapás lene egy sárkány

föleg ha még gyenge is vagy:p

szóval nincs aban semi ha 20 szint alat aokat veszödsz egy sárkányal

elfutsz gyogyulsz

viszászalad

oda viszed emberelhe:p hagy huljanak ök:p

2012. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amugy ajánlom hogy ne csak simán a föszálat vid néha lépj ki belöle

mert igy kevés cucod lesz meg nem is fejlodsz anyit

sokal konyeb lesz leolńi mindent ha sok hp életed van fejlesztet támadások perk el meg védelmek stb...

igy még elején pár farkas is le akart ölni engem most még már óriások se birnak elhajítani a holdra:p

2012. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd abba a föszállat és kezdj el cuccokat szerezni fejldöni csinálj melléküldetéseket mert ezután mert nagyon nehéz küldik jönnek.
2012. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de aza baj hogy végigjátszás alapján csinálom mert a nyelvtudásom nem jó,még 1 kérdés zárfeltörő pálcát hol szerezzek NPC-k árulják?mostis nyomok valami küldit vmi havas eldugott barlangba mindenféle arany katonák ugranak nekem meg ilyen robotpókok,van egy csomó eldugott láda de nemtudom kinyitni őket,zárfeltőrőt meg sehol nem találok a közelbe...
2012. jan. 4. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Húha, ezt így nagyon rossz lehet játszani :S Angol kell ma már mindenhez. Zárfeltörőket "lockpick"-nek hívják, tudsz venni is elég sok helyen, meg találni is lehet, főleg banditáknál.
2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de akkor is a nyilat csak tudodm követni a térképen amit most csinálsz küldit az az elder scroll megszerzése de ha ez kész akkor hagyd abba a föszállat keress melléküldiket azokat csináld mivel ezután mer egy találkozás jön a föbossal:)
2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Am ezt en nem ertem, a blood dragon erosebb mint Alduin? XD amikor kinyirtam alduint, volt ugy 50korul a pancelom a tobbi 16 korul kiveve a sisak, az 34(akkor 24es voltam) most 36os vagyok, a smithingem 100, ebony szettem van(minden legendas), tehat csak a vert ved 100on felul, a kesztyu cipo 44-45, a sisak az olyan 55korul van, a segedemnek(Lydianak) is csinaltam dragonplate(legendary) armort, de a blood dragonnal meg mindig meggyulik a bajom:D hogy van ez akkor? :D:D:D
2012. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!