Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvárjam a PS Vitát, vagy...

Megvárjam a PS Vitát, vagy vegyem meg a PSP E-1000-t?

Figyelt kérdés
Nem tudok várni az új gépig.Vegyem meg az új PSP-ét?
2012. jan. 4. 14:46
 1/5 anonim válasza:
PSP vítát várd meg mert a psp e 1000 ren nem lehet a wifi t fogni és nincs rajta internet azon csak játszani lehet PSP vita t vedd meg a
2012. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LinuxPower válasza:

Ha szeretnél továbbra is PSP játékokkal játszani, akkor PSP. A PS Vita ugyanis nem kompatibilis az UMD formátummal.

A másik az áruk: az E1000 jelenleg 30000 Ft. A Vita megjelenési ára 90000 Ft lesz és lesz olyan játék, amiért 20000 Ft-ot fognak kérni. Tehát árban is jobb az E1000.

Grafikában - nem tudom, ez neked mennyire fontos - a Vita sokkal jobb. Játékkínálatban egyértelműen PSP - arra már évek óta adnak ki játékokat, a Vita meg még tök új ezért kevés rá a játék. Üzemidőben meg szerintem a PSP a jobb, mivel sokkal kisebb a fogyasztása, bár erről konkrét adatokat nem tudok.

2012. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2012. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a PS Vita csak hát az ára... Idővel az lejjebb megy ;)
2012. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk még annó a PSP se volt olcsó! :)
2012. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!