Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 4Story eg skill hack. Khm?...

4Story eg skill hack. Khm? Csak hogy örüljön hogy van "? ". xd

Figyelt kérdés
4story-ra azt a hacket szeretném megtudni hogy amikor többet lő egyszerre:3 mert én már bénáztam egy kicsit de a buff meg minden nyavalya megvan.. csak az nincs xd meg ha nem tudjátok de valami más skill hack kódot tudtok azt is leírhatjátok hátha még nem találtam meg xd
2012. jan. 4. 16:10
 1/6 anonim válasza:
26%
S*ggfej ba*om az ilyen hackerek miatt áll le a szerver -.- ne hackelj mert bannolni fognak és lassítja a szervert te b*szottul És nem fogom megmondani a hack nevét. HAHAHAHHA hülye kis p*cs
2012. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves első válaszoló...elmehetsz valahová...

Kérdező: multikill vagy TCD ahogy jobban tetszik...nehéz rátalálni, de ha megvan, imádni fogod...kaszttól függően vannak hack kódok...ne tudom tudod-e őket...

remélem segítség ez a késve jövő válasz

2012. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bendzsi2 válasza:
a mágusé 408 a skill kodja
2012. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bendzsi2 válasza:

youtube ird be 4story tut a legelső videó onnan letöltöd a tskillt berakod a tcd mappaba és felülirod ujbol indidtod játék és kész

Te meg első válaszló HÜLYESÉGET BESZÉLSZ ...

2012. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló : Nem kért, senki se hogy ide írj. De ha ilyen dührohamaid vannak nyugodtan fordulj kezelő orvosodhoz..xdd Hát ne mond meg..:D Esne rád a betonkeverő -.- xd

Kedves többi válaszoló : Köszönöm szépen hogy "megvédtetek" az első válaszoló szúrós tekintetétől ^^ Puszcsi szercsi lávcsi <3 xd És köszönöm a válaszaitokat:D

2012. jún. 20. 22:09
 6/6 Tommeee válasza:
Sziasztok. Tudna adni valaki linket a multihack-hez ? :) előre is köszönöm.
2012. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!