Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SEGÍTSÉG! Erről az oldalról...

SEGÍTSÉG! Erről az oldalról le lehet szedni ezt a játékot? (lent) )

Figyelt kérdés

kerstem a Gangstar:Samurai nevű telójáték után(igen,ez annak a Gangstar sorozatnak a része,amit a gameloft csinált)csak ez eredetileg japán.

na mind1 találtam pár portugál(?)oldalt,de egyikről sem tom leszeni.valakinek sikerül?

az oldalak:

[link]


[link]


[link]


elvileg azt írják,hogy ingyé letöltés,de nekem mindíg ilyen telefonról feliratkozós pénzes szarságokat ad be.

ha valaki tudja,hogy honnan szedhetném le,annak megköszönném,ha szólna.


2012. jan. 4. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1 . rosz spam fizetős , és reklám . Szóval az 1 . rosz .

2 . azolyan köcsög oldal volt , hogy nem engedett félórán keresztül . XDXD . , , ami lehetséges ha a run - ra rámész deh nem biztos .

3 . az csak csetelős oldal és portugál mivel a jogo játékot jelent és ha azt leforditod akk talán megmondják a választ .


Én szerintem . :D:D .

2012. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez kár:( de köszi.am fura,én vok az első válaszoló a gta-san andreasos kérdésednél :) pont előbb válaszoltam :)
2012. jan. 6. 15:12
 3/15 anonim ***** válasza:
tényleg ?? . :):) .
2012. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És mejik kérdésemnél ? , hol ? , és mit irtál ?????? . :D:D:D:D .
2012. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a gta san andreas halhatatlanság kódos kérdésednél :)

azt,hogy mit írtam,azt gondolom már láttad.

bocs,hogy nem tudtam segíteni :(

2012. jan. 7. 12:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem baj . De legalább válaszoltál nekem és én is neked . :D:D . majd még megnézegetem ezt a szamurájos játékodat . :D:D . Nah szia .
2012. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az első link -ről lelehet tölteni én is letöltöttem.
2012. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
KOMOLY?FELRAKnád nekem medi@fire. comra vagy valahova,hogy le tudjam rendesen szedni?nagyon megköszönném!(bocs,h hülyén írtam le,de nem ment át a szűrőn :) )
2012. jan. 15. 12:08
 9/15 A kérdező kommentje:
hhogy tudtad te ezt leszedni?
2012. jan. 15. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
keresek linkert de valószínűleg torrentes lesz szóvall ragadj torrent letöltőt és tedd kénszellétbe . :D:D .
2012. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!