Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy "működnek" Minecraftban...

Hogy "működnek" Minecraftban az NPC falvak?

Figyelt kérdés
tegnap találtam egyet. vannak is benne npc-k de eddig csak 2 fajtát láttam. fehér , meg barna ruhásat. a barna ruhások azok gondolom valami "parasztok" lehetnek , legalábbis valami kissebb rangúak , mert az ő házuk üres , a fehér ruhásokéba meg van könyvespolc meg workbanch , meg asztal székkel. Van ennél több fajta npc , és lehet fejleszteni ezeket a falvakat ? vagy ha berendezem a barnák (nem rasszizmusra gondolni!!! ) házát a akkor fehér ruhás lesz belőle? vagy ez hogy van?
2012. jan. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hát úgy van hogy csak úgy van nincs semmi müködése
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

xd ASZITTEM HOGY LEHET FEJLESZTENI V ILYESMI :)

így nincs sok értelme!

2012. jan. 4. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg később lesz.
2012. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
állítólag később lehet velük kereskedni, meg lehet, hogy küldetéseket is adnak de ez nem biztos
2012. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy vannak, nem lehet velük mit kezdeni, max ellopod a búzájukat XD De a ruhájuk nem szinteket jelöl, hanem a foglakozásukat: a barna az egyszerű falusi, a fehér könyvtáros, vannak még zöld ruhás farmerek és lila ruhás papok, a fehér kötényesek mészárosok, a fekete kötényesek pedig kovácsok. Amúgy úgy tudom, hogy majjd hozzáadnak valami Vasgólemet a falvakhoz, aki a falusiakra vigyáz, vagy valami ilyesmi.
2012. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

AMUGY csak mondom de nagy hasznuk van, tegyél a házaikba ládákat majd egy idő múlva (kb 2-3 minecraftbeli nap múlva)

menj vissza és akkor megtöltik valamivel pl. búza, aranytömb, kenyér, magok stb...

2012. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :):) amm a kérdét még 1.0 idelyénn írtam , és akkor még nem voltak chestekől , meg ilyenekről szó , akkor csak úhy voltak! de nagyon köszi :):)
2012. márc. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!