Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem stratégiai...

Mondanátok nekem stratégiai játékokat?

Figyelt kérdés
A strongholdosokon kívül és az armies of exigo, dungeon keeper, age of mithology-n kívül... Olyan érdekelne amiben építkezni kell, embereket kiképezni, legyőzni az ellenséget, lehet robotos is:D bármi lehet csak vmennyire stratégiai legyen:D:D
2012. jan. 4. 21:33
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:

Starcraft

Total War sorozat (rome Total war, Medieval Total War )

Imperium Galactica II

Warcraft

Empire Earth

2012. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek:D Mindet meg fogom nézni
2012. jan. 4. 22:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Age of myth. -n kívül nekem az age of empires 1,2 nagyon tetszett, sokkal jobb volt, mint a mai játékok.

Ezen kívül Lord of the Rings-Battle for Middle Earth 1,2-t tudom ajánlani. Az 1-es az egy tökéletes játék, évekig játszottam vele, a 2 az már nem volt olyan kiemelkedően jó, de nem rossz játék.

Ajánlom még a Heroes of Might and Magik játékokat.

Legtöbbek szerint a 3-mas vt a legjobb, nekem viszont az 5ös tetszett a legjobban. Most októberben jelent meg a hatos bár a béta verzió engem nem fogott meg.

Remélem segítettem.

2012. jan. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D:D:D heroes 3-at ismerem, az age of empirest is.. bár azzal csak 5 percet játszottam egész életemben, majd kipróbálom azt is újra:D Kösz a game-ket, meg fogom nézni őket:D
2012. jan. 6. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!