Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ami fennt van neten Sims3 az...

Ami fennt van neten Sims3 az már az eredeti? Vagy ami a Joyba megjelent az eredeti? Vagy demó?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon gagyi, a 2 sokkal jobb. Nem is tudom mit akar a simem mert magától csinál mindent.Ha ez az eredeti akkor nagyon gagyi és csalódtam. Nekem demo gyanús, de demónak nagynak találom a méretét.Szerintetek?(Az eredeti megjelenés jún.5)
2009. máj. 23. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A Joyban demo van, a teljes 13ezer ft-os játékot nem fogják neked újsághoz adni megjelenés előtt :)

Ami neten van az meg rejtély, sok minden hiányzik abból is én úgy látom, szerintem még az sem a teljes játék. De ez majd 5-én kiderül.

2009. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A joy magazinhoz BEHARANGOZÓ cd van extra tartalmakkal,nem a JÁTÉK!Van olyan aki nem ismeri a mysimset?Vagy nézzetek utána a válaszolók is,de ne mondjatok a többieknek baromságot.
2009. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!