Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megállja még a...

Chrisssss kérdése:

Szerintetek megállja még a helyét a Personal Computer, kb.3-4 év múlva?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre azért keressek nagyon válasszokat, mert utálom a konzolokat és szeretem az új játékokat nyomatni, most olyan gépem van ami még épp hogy megfelel a Battlefield 3, CoD MW3, Batman Arkham City ajánlott gépigényének, és még más új játékoknak. Viszont, sokan azt mondják hogy legkésőbb 3-4 év múlva már csak konzolokra adják ki az ilyen játékokat, hogy miért azt ők sem tudják, viszont én feltételezem azért, mert olyan nagy gépigényük lesz hogy PCn már szinte senki se nyomatná. A gépem egy 4 magos 3.4GHz procival rendelkezik, 1 gigás vidikari illetve 4GB ram, és már a GTA 5nek ami kb 1 év múlva jelenik meg lehet nem lesz elég jó ez a gép, de akkor kinek fog menni? Nagyon kevés embernek..De gondolom ahogy fejlődik a technologia annyival lesznek olcsóbbak ezek a jobb gépek amiken működnének, de nem vagyok benne biztos..Tehát a kérdés adott, és várom a válasszokat.
2012. jan. 5. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a PC a játékok terén nagyon különleges platform, meg van a maga varázsa. Ezerszer jobb PC-n játszani egy FPS-sel, mint bármely konzolom. A könnyen cserélhető alkatrészek miatt nagy a lehetőség a bővítésre, és 3-4 év múlva már egy olyan gép, amin az általad említett játékok mennek, eléggé olcsó lesz, ahhoz, hogy a legtöbb ember hozzá tudjon jutni, persze ha Orbánék nem cseszik el mégjobban az országot, és marad pénzük az embereknek.
2012. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos meglesz még a pc mint játékplatform.Sőt egyes állítások szerint idén nőttek a pc-s játékbevételek igaz ezek nagy része a indie játékok miatt van, sőt már olyan elemzéseket is lehet olvasni hogy a pc 2-3 év múlva újra piacvezető lesz bár én ezt erősen kétlem.A mostani konzolgeneráció pedig már elavult, egy középkategóriás pc-ből többet lehet kihozni mint belőlük.A következő konzolgenerációig pedig várni kell még néhány évet xboxnál szerintem legalább 2 évet, ps3-at megjelenésekor meg 10 évre tervezték bár ebből még mindig gyönyörű játékokat lehet kihozni lásd Uncharted3 vagy Last of us.A gta 5 ami még ebben a konzolgenerációban jelenik meg ha jön egyáltalán pc-re(reméljük) szerintem biztosan menni fog ezen a gépen ami neked van.
2012. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a jövő az Onlive szerű rendszereké sajnos.Második is én voltam.
2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!