Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SÜRGŐS PROBLEM Nem megy a cd...

SÜRGŐS PROBLEM Nem megy a cd és nem tom miért mert félig tölt és megakad a cd csak 2 - 3 - 4 karcolásos és mit tegyek? Honnan töltsem le? Vagy mit csináljak vele? A Gta San Andreas - sal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 18:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyors Választ kérek nagyon gyorsat kérek . kérlek titeket okosokat hogy válaszoljatok .
2012. jan. 5. 18:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán valami értelmesebb fogalmazást pls mert nem igazán tudom értelmezni
2012. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sziervusz azt kérdeztem hogy miért nem működik a Gta . Nem értem mert most telepítettem rá 1 hónapja szinte , és a gyári cd vel . És most töltöttem le hozzá Gta San Andreas Mods programot . és éppen amikor megnéztem volna beléptem a betöltött játékba és csak félig tölt be és úgy marad . És ebben kérném segíts hogy mit csináljak ?? . És ha nemlehetne vele semmit csinálni akkor honnan töltsem le ? .
2012. jan. 6. 08:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Probáljd ujratelepitteni, ha ugysem jó keress meg püben
2012. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz a válaszod meg fogom próbálni . de mit jelent a püben ? .
2012. jan. 6. 18:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem megy ugyan az a baja . :"(:"( .
2012. jan. 6. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
pü = privát üzenet :)
2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jah jóh kösz .
2012. jan. 11. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az tanácsolom (és ez mindenkire vonatkozik, csak általában senki sem gondol rá), hogy ha valakinek van egy ilyen értékes, eredeti játéka, amelynek nincs multi-módja, vagy elhanyagolható jelentőségű, vagy már feltörték, hogy szerezze be a játékot feltörve is, hogy a lemez ne sérüljön, és akkor gyakorlatilag még az erkölcsi érték is a helyén van (bár szerintem azokat a játékokat is érdemes leszedni amik nincsenek meg eredetiben, de ez lényegtelen :D ). Tehát azt tanácsolom hogy mindenképp nézz utána mondjuk a The Pirate Bay-en, én linkelnék is, csak hát a linkelés nem lehetséges onnan. Hajrá!
2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XDXD . oké köszike .
2012. jan. 11. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!