Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az a gondom hogy a Word of...

Az a gondom hogy a Word of Warcaft wotLKt felteszek 8-pachet és utána semmit nem tudok leszedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jah és elről az oldalról szedtem le [link]
2012. jan. 5. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Taurit 3.3.5ig kell patchelni .

Ne patcheld túl !

2012. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mármint a 9.-et nem engedi letölteni vagy felrakni nem tudod?

mert ha csak nem tudod innen letölteni akkor használd a google-t...



amúgy minek patchelni?

van sok olyantorrent oldal ahonnan egybe leszedheted a wowot.


pl ez

*****


letöltöd, telepíteni se kell csak átírod a realmlistet...

ja és tauri... LOOOOOOOL



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha kell a link akkor a kötőjelét szedd ki a thepiratebayből mert nem kell, csak így engedte elküldeni a linket az oldal...
2012. jan. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ez 16 Gb XD én a wowot a wotlk-t és a tbc-t azt szedtem le 1 hét allat de sokan úgy csinálják hogy felpatchelik én nem fogom leszedni mert rohadt lasú a netem
2012. jan. 6. 13:15
 5/9 A kérdező kommentje:
jah és nekem már egyszer fel volt patchelve de valahogy elrontotam és nem tudom melyik patchet szedtem le máshonnan
2012. jan. 6. 13:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez úgy van hogy leszedem a patchet és amikor felteszem a 8-adik patchet azután már egyiket se engedi felrakni és hogy máshonnan honnan tudnám leszedni a patcheket igazából ez lenne a kérdésem.
2012. jan. 6. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:

de miért nem engedi felrakni?

mit ír ki olyankor?

2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

This update does not need to be applied. It requires version 3.2.0.10192 of "WoW.exe", but you alrea


De ezt ahogy én felfogtam ezt a verziót kéne felrakni de leszedtem és egyik se jó.

2012. jan. 6. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Töröld az unistal szöveges Dokomentumot vagy egyéb fájlt DE NE AZ UNISTALL exe-t! Nekem csak ígyengedte patchelni és ment a játék!Igaz törléskor Lassaban töröl de nyoma se marad ezt azért kell törölni mert a patch benne marad a gépedben unistaláláskor és elmeni az account a save és a patch ami a játék verzióját tartalmazza!Én is onnann szedtem le ahhonnan te én kb 2 hónapig kutattam a hiba után és végül az egyik haverom megmutatta és azóta ha ujra telepített gépel játszok mindíg ezt teszem!Ha nem működik írj privátba ismétlem Ne az UNISTAL.exe-t töröld hanem a másikat!
2012. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!