Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Trackmania Nations Forevert...

Trackmania Nations Forevert letöltöttem netről és nem enged neten játszani. Valamilyen új szabályról ír?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy bevezettek egy új szabályt meg, hogy nekem free accountom van, és kell 5 sima futamot nyomnom, hogy tudjak 1 online-t?.. vhova be kellene küldenem azt a kódot amit kaptam regisztrácíókor? Mit kellene tennem, hogy tudjak multiplayer járszani??
2012. jan. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A Freezone szerverekre jutsz be simán. Meg azokra, amik szerepelnek a Kedvenceid között. De hogy a Kedvencednek jelöld, ahhoz előbb be kell lépned, itt ugye ellentmondás van, de többnyire megoldható. Ha van a szervernek honlapja, ott le szokták írni, hogyan lehet belépni.
2012. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt például hozzáadhatod a Kedvenceidhez azokat, amik a listában vannak:


[link]

2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Agressor20 válasza:
Nekem is hasonló problémám lenne, hozzáadtam a kedvencekhez, csatlakoznék is csak kér egy kódot, valaki tudna segíteni?:P
2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szerver maga jelszavas. Akkor csak úgy tudsz belépni, ha tudod a jelszót. (a listában kis lakat jelzi ezeket a nevüknél) Ha van ott ismerősöd kérdezd meg, vagy ha van honlapjuk netán, akkor ott is érdeklődhetsz.
2012. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Agressor20 válasza:
Hűű sok infó, egy cigány lopta el, nem hiszem, hogy értene hozzá, vagy tudatában lenne. Angliában lett véve a teló, azt nem tudom, hogy gyárilag kártyafüggetlen e, használtan vettem, de valami O2 van rajta, az valami szolgáltató, vagyis azt hallottam róla. De ha valóban, ahogy leírtad, hogy ennyire egyszerű átírni az IMEI számot akkor Samsung miért nem csinálja, meg úgy, hogy ne lehessen?Ha képesek ilyen telót csinálni akkor ennyi bőven beleférne. Ha a tolvaj nem valami okos és nem írja át akkor szerencsés helyzetben vagyok:)
2012. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Agressor20 válasza:
Na az elöbi nem ide jött volna:)Sorry
2012. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!