Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges-e automatikus...

Lehetséges-e automatikus mozgásra vinni az emberemet?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy játékban (Gta San Andreas Multi Player) szeretném valahogy megoldani, hogy bizonyos időközönként mozogjon egy akár milliméternyit is.


Röviden tehát : szeretném elérni, hogy az ember automatikusan lépjen előre mondjuk 1 lábnyit, teszemazt 3 percenként.


Meg lehet ezt oldani? Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. jan. 7. 09:06
 1/6 kozmahun1 ***** válasza:
nyomd le W-ét
2012. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ember. Pont ezt akarom elérni, hogy magától mozogjon és NE nekem kelljen irányítani...
2012. jan. 7. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg!Vegyél egy robotot 100-350 ezer forint között, fordítsd a billentytűzetre, és állítsd be hogy 3 percenként nyomja le a W-t! *.* . . . XDXDXDXD

Vagy kérj meg valakit hogy 3 percenként nyomja meg a W-t! XD

2012. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 battlefield22 válasza:
de ffasz vagy szegénnyel
2012. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell pazarolni a billentyűket ilyen irományokra. Egy teljesen normális kérdést tettem fel amire normális választ vártam.. De úgy tűnik ez itt lehetetlen.
2012. jan. 31. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!