Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság miért olyan kényesek...

Manapság miért olyan kényesek az emberek, ha egy rossz grafikájú játékot látnak?

Figyelt kérdés
Mert most pl utána olvastam a Pirates of Carribean Online-nak.. Elég csúnya meg jegyzéseket olvastam a garfikáról, de persze engem nem zavar... Játszok is a játékal, csak annyi a baj h fizetős és 576-ban nincs semmi kártya -.-" Na de nem ez a lényeg.. Mostanság mindenki elvan "kényesztetve" jó grafikájó játékokkal.. Oké.. DE a Rosszaknak van annyi előnyük, hogy gyenge gépeken elfutnak, de attól nem kell fújolni, meg "mingyárt hányok"-olni mert nem szép a garika.. Én csak ezt nem értem az emberekben..
2012. jan. 7. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ezeknek az embereknek többsége 10-14 éves grafikab**i akiket nem érdekel hogy milyen a játékélmény csak a grafika legyen jó mert menöznek vele hogy neki ez meg ez a csucsszupergrafikáju játék elfut közbe a játék egy kalap **** csak a grafika a jó
2012. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes egy rossz grafikájú játék csak a játékélmény legyen jó. (én például a robloxxal játszottam egy évig)
2012. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez általános dolog. Akármiről is van szó, legelőször mindig a látvány alapján ítélünk.
2012. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazatok van, én a Gothic játékokat tolom, nézzétek az 1-2-t, az egyik ismerősömnek megmutattam a left 4 dead 1-et és ő megszólalt amikor meglátta az első fát: "Hát ez nem is olyan élethű!" Elkapott az ideg!!! Meg leszarozza a gothic részeket, én majdnem megfojtottam! (Istenként tisztelem a játékot!) Nem a grafika a fontos, hanem az, hogy mi van mögötte!
2014. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában Re-volt-ozni szoktam semmi bajom a grafikával, meg legalább ezen a gépen megy 60 fpssel nem úgy mint a mai játékok...
2014. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!