Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed multiplayer?...

Assassin's Creed multiplayer? (lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom ki,hogy van vele.Én néha mikor be szeretnék jelentkezni,akkor azt írja ki,hogy rossz a felhasználód vagy a jelszavad.Pedig mind a kettő tökéletes,többször leellenőriztem,még az assassinscreed.ubi.com-ra is felenged.De kb. 10 perc múlva beenged ugyanúgy.Néha szokott ez lenni.Ma már egész délután nem enged be.Vajon nálam van valami nagyon rossz, vagy csak leállt a uplay,nincs szerver?Csak engem nem enged be?
2012. jan. 7. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Revelationsról van szó.
2012. jan. 7. 20:52
 2/3 kozmahun1 ***** válasza:
nekem is most baj van vele mert csak offline modba tok fel menni vala mért az ubinál van gond szerintem
2012. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz!Azthittem már csak nekem van valami probléma,de akkor úgy látszik nem vagyok egyedül.
2012. jan. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!