Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder scrolls skyrim varázslat...

Elder scrolls skyrim varázslat kérdés (? )

Figyelt kérdés
hogy lehet azt meg csinálni, hogy amikor mind a kettő kezembe ugyanaz a varázslat van pl firebolt, és megnyomom hogy lője el őket akkor ne külön-külön lője el őket hanem egy nagy gömböt mint a vidikben és ha jól tudom ez erősebb, és hogy lehet elforgatni a tárgyakat az inventoryban? számítógépen játszok vele (PC játék)
2012. jan. 7. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Forgatni nem lehet szerintem bár még sose gondoltam rá hogy forgasam hisz ha felvetem megtudom nézni ha leteszem földön is megtudom

.

egyszere kel nyomni jobb bal gombot

konzolon neked kel tudni mejik a job bal kezed

"védelem és támadás gomb"

viszont ehez perk is kel ha igaz valamelyik skilen dual cast ot is be kel fejleszteni

(bár én mindkét kézel heal oltam de nem látam különbséget és anyira nem érdekelt ez a dual cast még de nëzegetem skileket és ot volt hogy eröseb a varázslat 2 kézel ha kitanultad perk el azt)

2012. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy fogalmazzam, meg kell 'tanulni'. Mindet mágiatípusnál (destrucion, alteration, stb...), a skilleknél van egy olyan, hogy 'dual casting'(asszem). Arra kell ráraknod pontokat.
2012. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!