Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Family Guy vs. South Park? Miért?

Sophie12 kérdése:

Family Guy vs. South Park? Miért?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság.
2012. jan. 8. 16:56
1 2 3
 1/21 Son ***** válasza:
78%
nehéz dönteni :) mindegyiknél vannak jobb és rosszabb részek.
2012. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Nálam egyértelmű, hogy Family Guy. Sokkal intelligensebb és randomabb az egész, na meg vannak cutawayek.
2012. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
hááát fogós kérdés régen a south parkot mondtam volna de az elmúlt 2-3 év részeit nézve szerintem nem meglepő hogyha azt mondom hogy family guy.. a south parknak manapság annyira publikus részei vannak hogy az katasztrófa... látszik rajtuk hogy már csak beszólni akarnak... és teljesen kiveszett az egészből az az értelmetlen hülyeség amiért megszerették az emberek... :D
2012. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

south park.

a family guy is jó, de annyira nem köt le. sok unalmas jelenet van benne, ami alatt simán tovább kapcsolom a tv-t és nem is érdekel, hogy mi történik tovább a részben. pl amikor peter a kakassal verekszik, vagy amikor a kutya 5 percen keresztül hányt... meg annyira az egész mese humora sem jön be.

2012. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Én is a South Parkot mondanám, valahogy jobban eltalálják a humoromat. A Family Guy se rossz, de nekem már sokszor egy kicsit sok.
2012. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelműen Family Guy mert az a helyzet komikumokra és a fa viccekre alapul , a South Park meg a káromkodásra persze a South Park is remek műsor szerintem de inkább a 12évesek nézik a rengeteg káromkodás miatt mert nekik még az a vicces.

A Family Guy viszont a vicces helyzetekre és azok még viccesebb megoldására épül , rengeteg fa vicc .

Pl.:- Most hogy itt a világ vége vissza mentem az állatkertbe egy puskával és msot van egy oroszlánom...

- És nem harap ?

-Dehogyis nem , ez oroszlán

2012. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
South Park, 12éveseknek való, akik nevetnek azon hogy csúnyán beszélnek, igazából nincsnnek benne poénok, és csak trágár nyelv teszi homorossá az egészet...Family Guy sokkal kultúráltabb, tele poénokkal amit, lehet hogy a kicsiknek nehéz megérteni, de aki érti az szakad...Ez van South Park 12 éveseknek,Family Guy éretteknek:) F.G-S.P=1-0
2012. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Mind a 2 óriási!

Szerintem csak az ítélkezhet,aki látta mindkét évad szinte összes részét. (Az én lennék :)(meg persze lehetnek mások is))

Family guy: leginkább a cutaway jelenetek teszik viccessé az egész sorozatot,nagyon szórakoztató és jók a poénok.

South Park: Cartman karaktere és az egész sorozat odabasz.Betegebb az előzőnél sokkal.Viszont van mondanivalója,amit jópár epizód végén közöl Stan (vagy más).NAGY HÜLYESÉG,hogy csak a 12 évesek nézzék a Southot.Néhány epizódot megkéne nézetni az összes emberrel.

Összeségében mindkét sorozat nagyon jó.

2012. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelmű hogy South Park. A FG oké vicces, de egy kicsit unalmas
2013. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nokedli007 ***** válasza:
100%

south park

a family guyt is szeretem (jöhetnek az anyázások) 14 éves vagyok.az osztályba is sokan nézik de nem csak ez a korosztály.manapság szinte mindenki ilyenkor kezdi el nézni ezeket a rajzfilmeket az osztálytársam mondjuk az apjával szokta nézni sz'al nem csak a gyerekek nézik.

indok:

a family guy is vicces bár kicsit unalmas.mondjuk amikor 2 percig ugyanazt az egy témáról folyó beszélgetést kell hallgatni aztán jön egy bevágás.számomra egy időbe nagyon idegesítővé vált a sok bevágás.a south park nem feltétlen a káromkodásról szól hanem amerikáról (jó persze vannak gyökér részek mint a medvedisznóember vagy a föld egy valóságshow) de én speciel nem a káromkodás miatt nézem hanem mert nagyon mekedveltem a szereplőket meg, hogy ugye mégis negyedikes kis kölykök, a dumákat, a részek is betegek és bukom a beteg dolgokra (randy és a hererák, óriás tengerimalac támadás, jersey módi stb.)

nem ide tartozik de még a hogy ne éld az életedet, archert, cleveland showt is szeretem lány léttemre amiket sokan furcsálnak meg is értem őket :DD

2013. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!