Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet csatlakozni a...

Hogyan lehet csatlakozni a tolvajokhoz skyrimban?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen quest,hogy csatlakozzak hozzájuk,de nemtudom holvannak, azthiszem valahol riftenbe..
2012. jan. 10. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, Riftenben. A kocsmában keress egy Brynjolf nevű csókát.
2012. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi:)majd valahogy megtalálom a kocsmát..
2012. jan. 11. 21:12
 3/10 anonim válasza:
A piactéren keress a csókát, és vállald el a küldetését. :)
2012. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi megvan!:)
2012. jan. 14. 14:54
 5/10 Józsi a katona válasza:

de ha Cmmpanion vagy, akkor ne csatlakozz hozzájuk, mert a tolvaj céh és a Dark brotherhoood összeköttetésben vannak.

A companionok, és a Dark brotherhood ellenségek

2012. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csatlakoztam mindegyikhez már :D
2012. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is:PPde az a szívás, hpgy a companionoknál az első küldetések között kell valamit csinálni Svennel(riverwoodból), de én még a játék elején felfogadtam őt és közben megölték, szóval nemtudom megcsinálni és nemadnak több feladatot:SS Ilyenkro lehet vmit csinálni?
2012. jan. 15. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszatölteni :D Ami nálad már elég necces gondolom. Amúgy én is a companionsnál akadtam egy bugba, olyan helyre küldenek, amit már kitakarítottam, és a bandita vezér csak egy nyíl, nincs kit megölni, a küldetést meg nem lehet lecserélni. Ezért vissza kell töltenem egy 5 órával korábbi mentést, mert én hülye nem mentettem, csak autosave-elgettem. Le is raktam egy kicsit a játékot annyira felidegesített, majd folytatom 1 hónap múlva, amúgy is kellett már egy kis szünet, mert súlyosan rászakadtam.
2012. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem is ez elég nagy hiba, nekem is volt már ilyen hogy jól felidegesített és letettem 1-2 hétre, am én találtam megoldást arra hogy ha vki meghal és akkor nem kapunk küldetéseket: odamegyünk a testéhez ahol meghalt(ha még ott van), bekapcsoljuk a konzolt és beírjuk hogy resurrect ,és ilyenkor feltámasztja a halott embert és minden happy lesz :D
2012. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajna ps3mon tolom://
2012. jan. 29. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!