Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a régi DOS -os...

Melyik az a régi DOS -os autós játék, ahol szerelni lehetett, kocsi színét megváltoztatni stb?

Figyelt kérdés

Pontosan nem emlékszem sajnos a játék lényegére, ez rémlik....:S olyan 2.os lehettem mikor nyomtuk infon, szóval olyan 95-96-körül, akkor egy rakás ilyen játék volt a sulis gépen, LionKing, Aladdin, Paperboy, DuckTales stb.

Ha az ilyenek közül még emlékeztek azoknak is örülnék, köszönöm!:)


2012. jan. 11. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Street Rod 1-2
2012. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem arra gondolsz amit az első írt.:D


nekem tetszik pl a supaplex meg stunts is.

2012. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úúúúúú, köszönöm Szépen!!!! Ez az:D

...... le lehet venni valahogy a géphangot róla? mert munkában vagyok elég hülyén néznek hogy zenél a gépem:D:D:D

2012. jan. 11. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Le lehet venni, de már ne kérdezd, hogy hogyan, meglehet találni a játékban, talán a rádióra kell kattintani a garázsban :D
2012. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bestoldgames.net-en van egy rakat régi játék, onnan le is tudod szedni. Én is leszedtem a street rod-ot. Egyik legjobb játék volt!
2012. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké köszi:D

Köszi mindenkinek!!!!:D:))

2012. jan. 11. 09:29
 7/9 A kérdező kommentje:
ajjjőőő..... ezzel kiskoromba is bénáztam, de ha vettem kocsit hogy rakjam be a garázsba hogy tudjam bütykölni? :@:D
2012. jan. 11. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, ha megvetted az autót (buy it), az újság valamelyik szélére, vagy sarkára kell vinni az egeret, ahol kiírja: "back to the garage".
2012. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen így próbáltam, egyszer bevitte, egyszer nem. de köszi :) most sikerült
2012. jan. 12. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!