Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hu! . Ez nagyon durva üzi lent? .

Hu! . Ez nagyon durva üzi lent? .

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Halljátok ?? . Huh !! . Ez nagyon durva meg kell nyugodnom . Húh !! . Basszus ez nagyon durva . A : Batman Arkham Asylum . :D:D . Nagyon szeretem ezt a játékot deh . huh a hulla háznál amikor megölik a gordon felügyelőt . a Normál erősségnél . Nagyon durva . Hát annyira hogy húh !! . :D:D . Mert ki kell nyitni a hulla zsákokat kinyitom mind a hármat . De . A . Harmadik az nagyon megijesztett . utána átugrálok mert szetcseszték arkamot . és a szörny az a rohadt nagy ojan nehéz és ijesztő szint hogy húh !! . És ez nem kérdés hannem nektek komment és ajánláas hogy akinek megvan vagy meg akarja venni erős idegzetűeknek ajánlom . Csak erős idegzetűeknek nagyon ijesztő és én inkább mindig a kihívások - on az elsőn vok és játszok a rang listán nézem a rekordom . Nah Sziasztok . :D:D:D:D .
2012. jan. 11. 19:40
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez a videó . Nagyon figyeljetek !! . Mert ez a két videó csak nem gyengeidegzetűeknek ajánlott !! . EZ A VIDEÓ CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK AJÁNLOTT !!!!!!!!!!!!!!!! . . . .


part 15 : playstationos sajna nem pc ami nekem van . :


http://www.youtube.com/watch?v=ZLs3PQReji4


part 16 : plastationos csak sajna nem pc ami nekem van . :



http://www.youtube.com/watch?v=YhcOacl4s3k&feature=relmfu



. .


Ennyi . Vége . Nah Sziasztok . :D:D . :D:D .

2012. jan. 11. 19:53
 3/18 anonim válasza:
88%
te ritka egy gyökér vagy
2012. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

:D Hát öcsém feldobtad a napomat :D

Egyébként inkább te vagy gyenge idegzetű, nem a játék durva :D Kíváncsi vagyok mit vállalnál egy Fatal Frame-re vagy egy Amnesiára :D

2012. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez most komoly?Hány éves vagy 6?Komolyan mondom ez qurva vicces.
2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
húúú húúú húúúúúúúú aaaa yeee húúúúúúú!!!! alig bírok magammal!! húúú de nagyon! hú de nagyon kretén vagy -.-!!! legközelebb olvasd el hány éves kortól ajánlott a játék kis nyomi! :D
2012. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ne sértegesetek tisztelet a kivétel 1 . 2 . válasz . fogd be a pofád ha rossz napod van he . nem 1 2 . válaszoló hanem a többi . -.- -.- . biztos a szupermáriótól is megijed az utsó köcsög . - e .
2012. jan. 12. 20:55
 8/18 anonim ***** válasza:
hát de te szartál be egy egyáltalán nem félelmetes játéktól.
2012. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
NYOMORÉK!!!!!
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
E
2012. jan. 13. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!