Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Howrse nevű internetes...

A Howrse nevű internetes játékban az 54. célkitűzésben, azt írja, hogy segíts ikreket a világra! Ezt csak zsetonnal lehet? Vagy másként is?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

termékenységi pálca kell hozzá.

1 zsetonért tudsz venni (ha nem akarsz igazi pénzért zsetont venni akkor először 50.nap rangidő után majd minden 30.nap után az equus-od 20%-ért vehetsz 1 zsetont.

ha van esetleg valamilyen feketepiaci terméked ami nem kell akkor el is cserélheted t.pálcára. bár az elsővel jobban jársz ugyanis szinte mindenki pálcát keres, elcserélni nem szokták.

2012. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Off: Nekem bőségszaruban volt termékenységi varázspálca, hátha neked is szerencséd lesz. :)
2012. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet abban is találni. én tegnap pl. bőségszaruban héra csomagot találtam...:) abban meg alapból benne van a pálca.
2012. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tpetra válasza:
Nekem is bőségszaruval sikerült. ( Ufo-ban kaptam meg)
2012. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Herpina válasza:

A feketepiacon vehetsz egy termékenységi varázspálcát 1 zseton darabja. Ez csak 1 alkalommal működik. Tehát: Végy egy termékenységi varázspálcát és add a lovadnak. De csak terhesség előtt teheted rá! Ne csodálkozz ha már a második alkalommal nem születik iker csikó.


Üdv: Herpina

2012. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Herpina válasza:

De ha nem szeretnél zsetont felhasználni megteheted ezeket is:

Elcserélsz valamit egy termékenységi varázspálcáért

Equusért is lehet venni ugyanott ahol cserélni lehet

Az akciókon szoktak nyeremények lenni, lehet hogy éppen egy termékenységi varázspálcát is lehet nyerni.

Ritkán célkitűzéseknél is lehet kapni

2012. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!