Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed 2 product key?

Assassins creed 2 product key?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a problemam hogy megvettem a AC2 originalba!!!


Beinstallaltam es kerte hogy regisztraljak regisztraltam es kidobta hogy keri aproduct key-t megkerestema papirt a dobozban es beirtam a product key-t es azt irta hogy ez a key mar hasznalatban van. Ez most hogy lehet vagy hogy tudnam megoldani.


Aki azt irna hogy nem is vettem meg ... annak kuldhetek kepet a dobozrol a keyrol meg a papirokrol. Acd rol is!



2012. jan. 13. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az érdekes.Írjál az ubisoftosoknak.


[link] Ezen az oldalon megteheted.Bejelentkezel,to my questions-kiválasztod az Assassin's Creed II-őt,Ask question,kikeresed a megfelelő témát,és megkérdezed tőlük,hogy mi lehet a baj.Biztos írni fognak,és szerintem kérni fogják a kódot,hogy írd be,és majd meglássuk mi lesz.

2012. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam...nem tul jo az angoltudasom kulonben mar irtam volna nekik.
2012. jan. 13. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem se,de azért megpróbálok összeütni valamit:D


"Hello.


I bought Assassin's Creed II yesterday.I created the account,and while I was typing my product key,I have received this message:The product key is alredy used.I was never typed this password before this in any other account.Please help me!If you want my product key,I will type here to check it.Thank forward!"


Ne félj beírni a kódodat!Ezek adminok,és biztos nem vernek át!

2012. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát bejelentkezel,ask a question tab.Kiválasztod productnak:PC-Assassin's Creed II

Category:Error msg/Freezes/Crashes.


Subjectnek pl.:Product key

2012. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oKE KOSZONOM MAR IRTAM NEKIK
2012. jan. 13. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké:) Majd írjál,ha történt valami!
2012. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 guru81 válasza:
Én letöltöttem és nem kellett a kód mert crackaltam.
2012. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!