Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lenne benne egy szervezett...

Ki lenne benne egy szervezett Nerf háborúban?

Figyelt kérdés
Nem kérdés, inkább érdeklődés, de akkor is ide posztoltam :D Lényegre térve: nem találtam ilyet, szóval abban gondolkodom, hogy kéne szervezni. Nerföztök? Van haverotok/ismerősötök aki szereti? Írjatok válaszban.

2012. jan. 14. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Én benne lennék és van 3 olyan ismerősöm is akinek több nerfje is van. Én Veszprém közelében lakom.
2012. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na már 4 ember :D de sajnos én pesten úgyhogy lefújhatjuk :( Max akkor jönnének fel sokan pestre, ha nagyon nagyszabású lenne a háború, de az nem fog menni :/. Akkor ki kéne bérelni egy helyet, költekezni, stb. És ráadásul a hirdetéssel is lenne gond. De azért köszi a választ! :)
2012. jan. 15. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Budapesti Nerfösök esetleg? Írhat persze bárki, ötletekkel, tanácsokkal a csata kapcsán, azt is jelezhetitek, ha érdekelne a dolog. Az előzővel az volt a gond, hogy nem hiszem, hogy lenne kedve feljönni pestre egy 2-3 órás Nerf csata kedvéért.
2012. febr. 11. 15:37
 4/4 Darkus Állarcos ***** válasza:
Én jövök és 3 haveromat is hozhatom.
2012. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!