Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » :( Counter Strike 1.6-ban...

:( Counter Strike 1.6-ban kibannoltak a kedvenc szerveremről (HUn kolbász), szerintem azért mert azthitték, hogy cheat-t használok pedig csak simán jól ment! :( Mit tegyek, hogy vissza tudjak lépni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot és nem fognak csalónak nézni.
2012. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól, hogy megveszem még tudnék csalni(de nem fogok), szóval attól még nézhetnek csalónak
2012. jan. 15. 13:40
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként meg elírtam a kérdést mert azt írtam: "a kedvenc szerveremről" de nem az én szeróm:)
2012. jan. 15. 13:41
 4/7 rzsduetijtdzusteatsh válasza:

Ez a szerver admin e-mail címe: hyperoner@freemail.hu

Írj neki...

2012. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aqva_ válasza:

Am ha megveszed a játékot akkor lesz "Steamod"

Igen ha körülnéel van egy csomo Steam Hacker ha valaki kivág egy szeroról akk kinn is maradsz !

2012. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha megveszed akkor nemtudsz hackelni-.- a steamnek van sajàt védőrendszere a vac. ja és ha nonsteamos vagy akkor csak huzd ki a router kábelt, várj 20 mp-t és dugd vissza. És Jéé ujra feltudsz menni ahonnan kibannoltak
2012. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
erre én kis gondoltam, majd kipróbálom
2012. jan. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!