Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki! Miért nem indul el a...

Valaki! Miért nem indul el a hot pursuit (2010) -es játék? Már teljesen megőrülök.

Figyelt kérdés

Hiába lépek ki amikor kéri az aktiváló kódot, hiába crack-elem, semmi. pedig a minimum követelmények is megvannak. azt írja ki hogy hibát észlel ezért leáll. valaki tudna segíteni, hogy mit csinálhatnék?

köszi


2012. jan. 15. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Elősször mindig ugyan azokat az alap dolgokat mondom: rendszergazdaként futtatod? kompatibilitás beállításokat próbáltad? patchelted a játékot és megfelelő verzióju cracket használsz hozzá? próbáltál más cracket, mint amit vele töltöttél le, ha volt hozzá?
2012. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hali!

igen, rendszergazdaként futtatom, a saját crack-vel, meg más letöltött crack-el sem megy. patchet is szedtem le de semmi. win7/64bit -em van ha ez számít valamit egyáltalán.

2012. jan. 18. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor... A képernyő fekete lesz 1-2 másodpercre, mikor elindítod és csak utána omlik össze? Videokártyád milyen? Hány magos a processzorod?
2012. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amd 64 x2 dual core proci 5000+ 2.6 GHz

ati radeon x1950 pro driver: 10.2 verzió


és igen, pár másodperces sötétség...

2012. jan. 19. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Forumok szerint, van valahol a mappákban, egy játékon kívül beállításokhoz tartozó exe. Próbáld meg, hogy leviszed teljesen a grafikai beállításokat. Lehet, hogy rossz oldalon nézem a gépigényt, de e szerint nem elég hozzá a proci, a videókártya elmegy.
2012. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ugyanez a problémám nekem is. pedig régebben simán játszottam vele és nem értem hogy most mért sz@rozik.
2013. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem appcrash-el lépett ki, de végre elindult. megcsináltam. nekem x1950pro-m van. a video alatt van a link amit le kell tölteni, s nekem jó lett. hátha neked is jó lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=z-S9ZVPa9V4

2013. márc. 6. 11:58
 8/8 anonim válasza:
már rájöttem. xp sp3 kell hozzá nekem meg újratelepítés után sp2 volt
2013. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!