Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dante's Inferno játékban...

A Dante's Inferno játékban mire érdemes inkább hangsúlyt fektetni, az "Unholy" vagy a "Holy" képességekre?

Figyelt kérdés
Tudom mit jelentenek csak még msot értem el az első olyanhoz ahol választhattam,hogy megváltom e az illetőt vagy megbüntetm. és nem tudom melyik képeeség az erősebb a "Holy" kategóriásak vagy az "Unholy"-sak
2012. jan. 15. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

üdv akár lepontozhatsz akár nem :) megmondom a Frankót .


én mindig megkegyelmeztem neki de jól elcseszerintettem mert a végén gyenge karaktered lesz alig tud sebezni utána másodjára is újra kezdtem és mindig megöltem őket de az se jó mert nem lesz sok értelme az életed nem nő csak az erőd az szivacs :D Ezért 3 szor is neki kezdtem és ha olyat követtek el akkor elpusztitottam ha meg nem olyan durvát akkor meg kegyelmeztem és így nagyon király :D

2012. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!