Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbálok belépni WOW-ba de...

Próbálok belépni WOW-ba de nem tudok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a wotlk 3.3.5a verziót, regisztráltam taurin, a realmlistet is beírtam, és mégse enged belépni, mert elkezd uptatingelni, aztán hogy restart, és elkezd tölteni, vmi 4.0.0-t de barátom azt mondta, azt szakítsam meg mert túlpatcheli, és patchelhetem az egészet előről.

Mit csináljakakkor hogy el tudjam kezdeni a játékot?



2012. jan. 16. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:

túl patcheli... tedd föl az összes patchet nincs olyan hogy túlpatchelés

csak ne legyél ilywn mint ő xD

http://www.youtube.com/watch?v=3KUUekOD-eY

2012. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne az asztalon lévő ikonnal indítsd
2012. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem azt mondták, hogy van olyan túlpatchelés, mikor a szerver 3.5.5a-n fut és ez meg tovább rakja..

most ez így van?oO


hagyjam hogy töltse amit akar?végülis nem tudok mást tenni :D

2012. jan. 16. 18:46
 4/11 A kérdező kommentje:
mindjárt mutatok egy képet a letöltött könyvtárról, és hogy honnan indítom
2012. jan. 16. 18:47
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezt töltöttem így le, a wow exével indítom :)

2012. jan. 16. 18:48
 6/11 A kérdező kommentje:
a legalsó fájl töltődött le bejelentkezéskor, és az indul el ha be akarok lépni, és kezd el tölteni valamit
2012. jan. 16. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne hagyd tovább patchelni. A 3.3.5-ös a legújabb taurin, ha engeded tovább patchelni túlpatchelés lesz.

HA miután bejelentkeztél és azután tölt valamit, update vagy ilyesmi, akkor az azt jelenti, hogy rossz adatokat írtál be bejelentkezésnél.

Nálam is volt már olyan, hogy egy betűt eltévesztettem és elkezdett updatelni, vagy mit tudom én hogy mit és restart.

2012. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bemásoltam megint a realmlistbe amit kell, hátha az a baj, de megint előjön ez a sz*r letöltés..
2012. jan. 16. 18:58
 9/11 A kérdező kommentje:
de köszi az eddigieket azért. :)
2012. jan. 16. 19:02
 10/11 David- válasza:
Hali nekem ugyan ez a bajom és nemtudom megcsinálni és eléggé felb@szza az agyamat szal ha megbirtad csinálni vagy valaki tudja hogy hogy kell akkor létszives irja le mert eddig a gyk-s válaszok fele baromság,tehát az érdekel engem hogy mi a baja és hogy birom megcsinálni mert én helyesen irom be az adataimat meg minden de mégis.
2013. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!