Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csá all. Szóval mivel még...

Apel kérdése:

Csá all. Szóval mivel még soha nem irtam ki ilyet, hogy a XBOX360 consolra csak dupla rétegű, Duble Layer lemezre irhatom ki a játékot? Szóval hogy a consol csak igy fogja nekem futtatni? D: előre is kössz. Meg próbáltam simára kiirni, de nem vitte.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen csak arra mivel majdnem minden játék legalább 6 giga

de ha találsz kisebbet akkor azt sima DVD-ről is vinni fogja

2012. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amit letöltöttél az sima xbox játék
2012. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiirt egy hiba üzenetet. ha azt bemásolom megtudjátok mondani hogy mi volt a baja? :D amúgy köszi, kicsit megnyugodtam :D
2012. jan. 17. 15:35
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos, sztm elég valószinű hogy ez volt a probléma amit mondtál. Itt a hibaüzenet:

This original xbox game is not supported on your Xbox 360 console. An update to support this game may be available. For more info, go to www.xbox.com/games


és még ez:

X:5829.0 B:1884.0

ez utóbbi érdekelne hogy miért, a felsőt lefordítottam ebből következtetek hogy az a baja amit mondtál, de az alsóhoz hülye vagyok :D

2012. jan. 20. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy a sima xbox játék csak eredetiben fog működni 360-on :)

amit leszedtél az sima xbox játék és ezen még a flash sem segít

a régi xbox játékokat csak eredetiben viszi

2012. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :D
2012. jan. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!