Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2 évszakokban miért...

A sims 2 évszakokban miért nem esik a hó a telkemen?

Figyelt kérdés

A beállításoknál beállítottam a "telek behavazását" le is okéztam és rögtön vissza váltott a "ki" állapotba....miért nem fogadja el ? :( Így nincs értelme az évszakoknak :(


L21


2012. jan. 19. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Télen állítottad be? Alapbeállításra kattintottál?
2012. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát aszem a beállítások csak akkor változnak ha újraindítod a játékot.De az is lehet a probléma hogy valamelyik másik kiegészítő bekavar a játékba.A tesómnál sem havazót amíg le nem töröltem az egyik cuccos kiegészítőt pedig mind eredetibe volt meg neki.Aszem a tini cuccok volt az de nem 100%, miután töröltem újra havazott a telkeken is.
2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor szokott visszaváltani ha gyenge a gép hozzá esetleg és nem bírná el ha havazik... lassú a játék? Mert akkor ez lehet. Egyébként nem tudom, nekem minden kiegészítő, meg cucc csomag fent volt, de semmi ilyen gond nem volt soha.
2012. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen télen állítottam be :(


az a kiegészítő nekem is fent van...megpróbálom letörölni hátha...


naponta többször is játszok vele, szal volt újraindítás...ezért nem értem...meg rögtön visszaáll kikapcsolt állapotba mikor beállítom :(


a gépem jó hozzá :)



csak az a furcsa hogy a telken nem látszik a hó, de tudok hóembert építeni meg hóangyalt csinálni :D

2012. jan. 22. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen nálam is ez volt a telken kívül eset de a telken nem próbáld meg hogy letörlöd a tini cuccokat hátha úgy működik.
2012. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az lesz :)
2012. jan. 22. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a tini cuccokat nem lesz szükséges megvenni :D

Nem akarom hogy elcsessze az Évszakokat

2012. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De am azonnal kell hogy essen?
2012. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ramii:


igen, mármint úgy értem hogy amikor esik a hó a telken kívűl minden hófehér csak a telkem szép fűzöld :D azaz megkéne maradnia...esni esik csak nem marad meg...de grafika hibára is tippeltem már mert hiába zöld minden ha esik a hó tudok hóembert építeni...-.-" :D


de sok fele utána olvastam sokan írták hogy az is bekeverhet ha nem a megfelelő sorrendben rakják fel...most leszedtem az egészet kivéve az alapot és felrakom úgy hátha úgy jó lesz :)

2012. jan. 23. 12:45
 10/10 A kérdező kommentje:
letöröltem azt a kieg.et és most engedi a telek behavazását :) köszi :)
2012. jan. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!