Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamestar vagy a pc guru...

Gamestar vagy a pc guru magazin a jobb? melyiket érdemesebb megvenni havonta?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:34
 1/4 Cherry13 ***** válasza:
szerintem pc guru.
2012. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én mindkettőt szoktam venni felváltva, régebben a teljes játék volt a mérce nálam amiben talán erősebb a guru.Nagyon szeretem a Gamestart is de az elmúlt fél évben szerintem folyamatosan romlik a színvonal ami cikkeket és teszteket érinti leginkább.És már a videótesztekben is félrebeszélnek nem mondanak el sok mindent az adott játékról.A Guru viszont sokat javult nyár óta mióta már nem fenyegeti a megszűnés őket.Szerintem jelenleg a guru az igényesebb újság.
2012. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyiketse.. netre felvannak rakva a hirek ..
2012. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsónak igaza van, de ha már ragaszkodsz az újsághoz akkor mindenképp Guru. Rengeteg alkalommal nem tetszik a véleményük, sokszor a videotesztekben is olyan dolgokról beszélnek egy játék kapcsán, hogy néha úgy tűnik hogy ki sem próbálták a játékot. Én hoobi-játékosként hogyhogy sokkal jobban fel tudok térképezni egy játékot mint ők akik sok időt szánnak rá. (az végül is lényegtelen hogy a videók gameplay részéről süt hogy nem egy nagy gémerek) de a gamestar manapság szinte már szennylap, úgyhogy guru.
2012. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!