Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen kevés az fps-em...

Miért ilyen kevés az fps-em játék közben?

Figyelt kérdés

Üdv!Azt szeretném megkérdezni, hogy miért kevés az FPS-em a Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer-ben.Pedig a gépem megfelel az ajánlott rendszerigénynek.Windows XP-m van.Minden grafikai beállítás Low-on vagy kikapcsolva.Csata közben az FPS leesik olyan 5-10-re de mikor egyedül szaladgálok, akkor van olyan 60 FPS-em is.

Gépem Adatai:

Videokártya:NVidia GeForce 9400 GT 1 Gb

Processzor:3000MHz, P4, Intel

Ram:3GB.

Az internetem eléggé gagyi, csak 2Mb/sec


2012. jan. 21. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondták, hogy a játéknak a ping a lényeg. Csinálj egy net tesztet (pl ezt: [link] és ha a ping 100 alatt van, akkor már alkalmas a játékra, ha pedig 50 alatt, akkor kifejezetten jó. Az általad leírt jelenség lehet a túl nagy ping, de a gép miatt is. Esetleg fut valami program, ami leköti a netet. Nem árt felrakni egy netlimitert, ami figyeli, hogy melyik program használja éppen a sávszélességet. Ha a géped kevés hozzá, az baj... :-S Nem tudom, hogy a kampány, vagy a plusz küldetések közben akkadt-e így. Esetleg nézd meg. Sok sikert!
2012. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hááát akkor az internet miatt van a laggolás.. de lehet hogy ez majd segít valamit! menj rá a linkre és az első hozzászólást olvasd el! nekem segítettek ezek a fps növelő cfg-k.. [link]
2012. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Üdv!A cfg-t megcsináltam, de még nem próbáltam ki.a Speedtest.net ezt mutatja:

[link]

2012. jan. 21. 19:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt is észre vettem, hogy mikor az Optimális Beállításokat bekapcsolom, akkor sokkal több az FPS-em mint Low grafikán.(az optimális beállítás fullra rakja a grafikát).Szóval nemértem.
2012. jan. 22. 10:15
 5/14 anonim ***** válasza:
élsimítás ilyesmi be van kapcsolva?
2012. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nincs bekapcsolva az optimális beállítás akkor nincs.De az a bajom, hogy angolul van, és nem igazán értem a beállításokat, csak leveszek mindent a minimumra.
2012. jan. 22. 11:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor használd az optimális beállítást. A 45 ms meg határeset. Elképzelhető, hogy ingadozik a ping. Netlimitert felraktad? Utorrent nem megy? Ha nem tölt le, akkor is lekötheti a ping-et.
2012. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a Netlimiter-t és nem megy az Utorrent.
2012. jan. 22. 21:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg optimális beállításokkal is csak 10-11 az fps-em.letöltöttem egy modot, amivel lehet botokkal játszani.A festéseket miért nem rakja rá a fegyverre?(Unlockoltam, fel is raktam rá)
2012. jan. 22. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Huhh, hát ez esetben valami más lesz a gond. Ha a textúrákat nem tudja ráhúzni a fegyverre, az valami grafikai hiba. Esetleg egy winfos reinstall segíthet rajtad. Ilyen esetekben többnyire ez a megoldás.
2012. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!