Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 Rush...

Counter Strike 1.6 Rush vonal. Be szeretnék rakni a szerverre egy rush vonalat csak nem tudom, hogy kell beszerezni és, hogy hova rakjam be. Nem az enyém a szerver én csak 1 admin vagyok. :D?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sourcehoz értek de szerintem ugyanaz a módja. Szükséged lesz az FTP adataira, oda (legalább is sourcenál) az eventscriptekhez bedobod, és beírod autoexecbe hogy es_load és az eventscript neve.


Lehet 1.6nál máshogy van, ha nincs igazam javítsatok ki.

2012. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mr.Problem válasza:

igen kellenek az ftp adati utána megynyitod a ctrik/addons/amxmodx/plugins mapát és oda berakod

utána bezárod a pluginz mapát és megnyitod a configs mapát ott megkeresed a plugins.ini fájl és a plugin nevét (Pl.: antirus.amxx) oda bemásolod felülírod és kész. ha megvan újra kell indítani a szerót és menni is fog!

2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!