Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi xbox 360-on mennek...

Egy régi xbox 360-on mennek az új játékok pl Forza4?

Figyelt kérdés

Lehet hogy vennék egy flashelt xbox 360at és abból is a régebbi típust és hallottam olyat hogy az új játékok nem futnak el rajtuk. Ez lehet annak az oka h régi a flash rajta? A régin mennek a rendes dvd formátumú és az avi-s filmek? Mert valószínűleg sokat használnám filmezésre is

de azért forza 3 és 4et is nagyon tolnám rajta:D

Vagy valaki valamilyen tapasztalatot tud róla?

Egy új fajta xbox 360at lehet flashelni amúgy?


2012. jan. 22. 17:36
 1/6 anonim válasza:

Hát ha az az Xbox 360 olyan régi mint amilyennek gondolom,

akkor a válasz NEM!

2012. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvastam egy két hirdetést és elvileg vmi 2.0-ás flash az viszi csak inkább jasper lapban éri meg jobban
2012. jan. 23. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az új xboxot is flashelni. Csak nem éri meg. Az új játékokat mindig úgy adják ki, hogy töltsél le hozzá egy patchet. A patch meg megnézi vagy-e buherálva a gép vagy sem és ha mókolt, akkor nem telepszik fel. Szóval a www.játékaim.hu -n vedd meg szépen eredetibe, használtan a kívánt játékot.
2012. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit gagyulsz itt 3000-5000 Ft-n. Egy forza 3 ultimate edition ennyibe faj. Inkabb vegyel egy flash nelkuli rendes xboxot, egy eredeti forza 3-t, es szepen vard meg mig a forza 4 olcsobb lesz. Hosszu tavon jobb lesz neked mivel: Amint megjelennek az uj generacios konzolok, az osszes xbox jatekot majd kb 1000-5000-t meg tudod majd venni es nem kell majd havonta ujra flashelned + hozza tudsz majd ferni a live hoz ahol azert van mit letolteni.


Nekem mindket jatek megvan, es bar a forza 4 valoban jobb, meg mindig szoktam tolni az f3-t. Mivel jobban hozza vagyok szokva, nagyobb az auto gyujtemenyem, plusz neha jol esik Porschek ellen versenyezni (melyeket a f@sz EA letiltott az F4 bol).

2012. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lt+ 2.0-ás Flash már képes vinni a Forza 4-et (mert az már támogatja az xgd3-as lemezformátumot amilyen az forza4 is)

Már lehet flashelni az új fajta (slim) xboxokat is.

2012. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.Vali válasza:
a játékírással foglalkozok. ahoz hogy neked menjenek a 2011-2012 től számított új játékok menjenek ahoz neked lt 3.0 flash kell amit nem kell havonta újra frissíteni:D és nem is kell több tízezret költeni az eredeti játékokra. kb. 5000 ft szakembernél. ha értesz a programozáshoz akkor próbálkozhatsz lt 2.0 flashel akkor az új játékokat vissza kell patchelni az xgd3 as játékokat.. de ezt nem ajánlom.:) szóval ennyi.
2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!