Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Cataclysm Szerver Készítése?

WoW Cataclysm Szerver Készítése?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy hogy kell Cataclysm szervert készíteni csak nem tudom hogy hogy kell,és mi kell hozzá.

Ezt a 3 dolgot szeretném tudni:

-Hogy kell csinálni a szervert?

-Ki lehet e venni belőle olyan dolgokat mint pl. GS követelmény az Instákban?, és ezt is hogy?

-Milyen tudás kell ezekhez programozói szinten vagy elég a kezdő szint is?


A válaszokat előre is köszönőm!


2012. jan. 22. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

-Hogy kell szervert csinálni?


Letöltesz egy emulátort, konfigurálod és futtatod. (persze erről még oldalakat lehetne írni, de annyira azért nem értek hozzá)


-Ki lehet e venni belőle olyan dolgokat mint pl. GS követelmény az Instákban?, és ezt is hogy?

Ezt nem igazán értem. Én legtöbbet BC-be meg WOTLK-ba játszottam, van ilyen cata-ba h csak bizonyos gs-el enged be az insta vagy mi?


-Milyen tudás kell ezekhez programozói szinten vagy elég a kezdő szint is?

Az sql és a c++ tudás nagyon jól jön.

2012. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak linuxra van értelmes emulátor, kemény linux ismeretekre is szükséged lesz, ahogy elnéznek, ebben a témában reménytelen vagy.
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb soha nem lesz szervered...
2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted a blizzard kikböl áll ?

Nem kezdökböl..

Ehez nem elég kicsit érteni a szerverekhez .. vagy a konfigoláshoz

2012. jan. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is kell egy jó csapat, aztán nem árt ha van gyakorlatod mondjuk Wotlk szintű szerver configolásában fordításában. Igazából gs követelmény kivétele nem jelenthet nagy gondot, ha jól értesz a programozáshoz(minimum haladó de mégjobb ha profi szinten)elég sok minden megoldható.
2012. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!