Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem volt nekem az...

Miért nem volt nekem az Assassin's creed 2 brotherhood-ban Christina küldetésem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Végigvittem a storyt, vége is lett a játéknak, már Desmond megfogta az almát, és Lucyt leszúrta, felirat is volt, de végig Rómában voltam, nem volt Christina küldetés sem. Mi lehet az oka? Ha valami fontosat kihagytam volna, akkor gondolom nem ment volna végig a story. Valaki segítsen. Köszönöm:-)
2012. jan. 23. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A Christina-küldetések akkor jelennek meg, ha elérsz egy bizonyos teljesítettségi szintet a játékban (20%, 40%, 60% és 80% asszem). Ezt nem biztos, hogy pusztán a végigjátszással eléred. Kellenek hozzá mellékküldetések is, illetve törekedni kell a küldetések esetén a 100%-ra (ezt mindig egy adott extra dolog teljesítésével lehet elérni, küldetésenként változik, de kiírja a program Full Synchronization felirat alatt a menüben).

A Christina küldetéseket egy szív jelzi a térképen, mindig egy Christinához hasonló nőhöz kell odamenni.

Ha a végigjátszás során nem lett elérhető, a küldetéseket simán újra lehet játszani akár egyenként is, a jobb százalék eléréséhez.

2012. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!