Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox360-as profilomhoz...

Az Xbox360-as profilomhoz csatolt email címet meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam az xboxot, megvásárlás után keresztapám kipróbálta hogy működik-e,és regisztrált az ő email címével Xbox Live-ra.Én azóta is azt a profilt használom ami az ő email címén van. Már megpróbáltam megváltoztatni a Windows Live id-t de az nem a "fő" email cím.
2012. jan. 23. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig annak kellene lennie. Egyébként ha bemész a profilodhoz, akkor ott meg tudod nézni milyen email címre van beállítva. Azt nem tudom, hogy meg lehet-e változtatni, mert még nem néztem ilyesmit, de szerintem igen.
2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, az biztos, hogy meg lehet változtatni, mert már én is megváltoztattam a sajátom.


Viszont mielőtt belekezdenél annyit kérdeznék, hogy az 1hónapos ingyen gold tagságról van szó vagy hosszabb előfizetésről?

Azért, mert ha csak az 1hónapon ingyen gold, akkor csak simán csinálj egy új profilt a te adataiddal és kész...legalább újra indul az 1hónap. A mentéseknél meg karácsony óta úgysem jársz még ott, hogy ne lehessen újrakezdeni.


Ha hosszabb gold tagságról van szó, mint az 1hónap free, akkor pedig jelentkezz be ide: [link]

Ezen belül bal lenn keresd meg a "Saját fiók" menüpontot...azon belül pedig a "kapcsolatfelvételi beállítások"-at. Ott át tudod írni.

2012. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!