Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a címe az alábbi játéknak?

Mi a címe az alábbi játéknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mikori, de már kb 8 éve játszottam vele. Na szóval egy 2d-s oldalra scrollozós játék, amiben egy srácot (?) irányítunk, arra emlékszem, hogy az első pályán egy nagy kék villámokat szóró fegyverem volt, és ilyen fekete szurokszerű sötétség lényeket kellett benne megölni egy ilyen sivatagos kanyonban. Majd elvesztettem a fegyverem, és fegyver nélkül átváltott kicsit logikusabb irányba a játék, akkor már mindenféle ellenség jött, kellett víz alatt is menni, és ilyen medúza szerű polipok között kellett úszni, majd következő pályákon ilyen zöld "lézergolyókat" tudtam lőni a kezemből. A parancsikonja egy ilyen háromszög alakú spirál volt. Régen volt, ennyire emlékszem kb, ha valaki tudja mi a címe, légyszi írja le, sokat segítene, újból végigtolnám. Köszönöm!
2012. jan. 24. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a parancsikonja szürke volt
2012. jan. 24. 16:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Heart of Darkness
2012. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 25. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!