Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy kiegészítőt szeretnék...

Ha egy kiegészítőt szeretnék letölteni a sims 2-höz pl hajar ruhát stb mit jelent ez a kiírás?

Figyelt kérdés

régen nem írta ki...ha belehet, akkor hol lehet beállítani a cookie-kat? a crhome-n és a mozillán is ezt írha ki...:(


köszike


No cookies found!


No valid MTS login could be found. Please note that you must be logged into MTS to use this server.


Reasons for this not working are:


If you are logged in, then make sure you aren't using any kind of cookie blocker, like Norton Internet Security.

Try allowing "modthesims.info" in your security software for cookies.

MAKE SURE you have ticked the "Remember Me" option when logging in. If you do not, then you will not be able to download.

Generated by getfile.php



2012. jan. 25. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Beléptél az oldalra? Mert azt írja nem vagy belépve.
2012. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

utána regeltem és sikerült...csak nekem furcsa volt hogy több oldalnál is ilyen írt ki meg a cookie-kal jött. Ilyet még nem tapasztaltam hogy ezt írja ki olyan oldalra ahol nincs regisztrációm...


Azért köszi :)

2012. jan. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!