Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell minecraftban no...

Hogyan kell minecraftban no hamachis szervert készíteni?

Figyelt kérdés
Van egy hamachival működő bukkitos minecraft szeróm,de ezt szeretném no hamachissá tenni.Hogy lehet?
2012. jan. 25. 18:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt már tom hogy hogyan kell,de azt nem tudom,hogy akkor hogyan kell,ha routerem van?
2012. jan. 27. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy a routereden a 25565-ös portot forwardolni kell.


Sajna nem tudom megmondani, hogy kell, mert nem tudom, milyen routered van. Bár elég hasonló a beállításuk.


Még talán ez segíthet: [link]

2012. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nah igen,de ezzel nem mentem sokra,de azért köszi....


TP-Link a routerem.Jah és elvileg a tűzfalon is nyitni kell portot nem?

2012. febr. 7. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tüzfalon semmit szarakodni csak kikel nyitni 1 portot a rutereden amit a portforwarding.comon kell elvégezned van egy ismerösöm aki tud ilyet. meg kédem tőle
2012. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de az én routerem fajtája nincsen a portforwarding.com-on.És ha még a hozzá legközelebb állóra rá is kattintok akkor sem tom onnan mit kell csinni.Segítsetek pls!
2012. febr. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!